Поліція Нью-Йорка розшукує актрису Шон Янг.

Актриса Шон Янг, відома за роллю Рейчел у фільмі «Той, що біжить по лезу», розшукується поліцією Нью-Йорка в зв’язку з розкраданням двох ноутбуків MacPro з офісу виробничої кінокомпанії. Як з’ясувалося, один з комп’ютерів належав нашій співвітчизниці, оператору Катерині Ольховий. У себе в Facebook вона процитувала розмову з поліцією.

У розмові з Кинопоиск Вільхова припустила, що крадіжка ноутбуків була помстою продакшен-студії з боку актриси. Цього літа Янг була звільнена з режисерського поста незалежної мелодрами Charlie Boy через розбіжності з продюсерами. Сценарист, продюсер і виконавець однієї з ролей Грег Крітікос запропонував актрисі спробувати себе в постановці повнометражного ігрового фільму про виправити гангстера.

Крітікос, як колишній алкоголік, вирішив дати шанс Шон Янг, яка багато років боролася з алкогольною залежністю. Він був упевнений, що пізнання актриси в індустрії виявляться корисними. «Я вважав, що вона змінилася», – каже продюсер. Однак на майданчику почалися конфлікти, і через кілька тижнів після виходу новин про причетність Янг до проекту її звільнили. Зараз фільм знімає режисер Тімоті Хайнс.

Після цього Янг ​​неодноразово обіцяла заїхати в офіс, щоб забрати речі, але так і не з’явилася. У минулий четвер, 9 серпня, Янг проникла в приміщення виробничої кінокомпанії й забрала два ноутбуки загальною вартістю 12 000 доларів. При цьому вона залишила на місці всі кабелі й жорсткі диски з відзнятим матеріалом. Все це видно на записах камер спостереження, і тепер актрису розшукує поліція.